Inne

Torba Bushcraft Satchel

22 października 2016

Sporo mówi się ostatnio o nowych torbach z serii Bushcraft stworzonych przez Helikon-Tex oraz survivaltech.pl. Dorwaliśmy więc Satchel’a żeby sprawdzić co i jak. My jednak nie z tych co po 3 godzinach “testów” wypuszczają “reckę”, więc na obszerną opinię będziecie musieli poczekać. Na razie powiemy tylko, że zapowiada się obiecująco !

Zobacz także

3 komentarze

 • Reply Łukasz 4 lutego 2017 at 10:49

  Właśnie stoję przed dylematem czy kupić tą torbę, czekam tylko czy pojawi się niedługo Wombat 2.0, mieli pokazać go na targach IWA.
  Właściwie to się już zdecydowałem na satchel tylko nie wiem jaki kolor wybrać ;). Wy macie olive green? Bo jest jeszcze inny odcień zieleni.
  Pozdro

  • Reply zlasowani 5 lutego 2017 at 22:46

   Zgadza się, użytkuje Satchel `a w wersji olive green. Z pewnością jeden z odcieni zielonego będzie dobrym wyborem ponieważ na czarnym widoczne są plamy/otarcia itp znacznie mocniej niż w przypadku zielonych wersji kolorystycznych. Kupuj torbę i daj znać jak wrażenia!:) Wombata 2.0 nie widziałem więc jak masz chwilę to podeślij link.

 • Reply Łukasz 7 lutego 2017 at 23:05

  Zamówiłem satchela w kolorze adaptive green (zamowione w niedziele, aktualny status nadane :)). O nowym wombacie jak na razie ani widu ani slychu 🙂

 • Odpowiedz