Filmy

3 DNI w LESIE // część 1

3 lipca 2017

Pierwszy weekend lata nie miał z latem wiele wspólnego. Poza mnóstwem komarów. Pogoda była jednak mocno jesienna. Przez większą część wypadu padało. Mżawki poprzedzielane konkretnymi ulewami.🌧

Czas mijał nam głównie na ogarnianiu obiadów, filtrowaniu wody i zabezpieczaniu ciała przed hordami bzyczących insektów.

Tomasz spędził 2 noce w swoim nowym namiocie, Piotr natomiast trzymał się starego dobrego rozwiązania, czyli holenderskiej norki.⛺ Sporym udogodnieniem był zabrany przez nas tarp, który mimo miliona dziur stanowił świetny ratunek przed deszczem.

Ten wypad był inny niż wszystkie jeśli chodzi o źródło wody. Jako, że wybieraliśmy się nad jezioro to stwierdziliśmy, że płyny będziemy uzupełniać bazując na filtrowaniu. Sporo czasu spędziliśmy z filtrem Sawyer Mini w dłoni. Od wypadu minął już ponad tydzień i żaden z nas nie miał przebojów żołądkowych, a każdy z nas przyjął po kilka litrów uzdatnianej wody.💧

Wybrane przez nas miejsce nad śródleśnym jeziorem okazało się strzałem w dziesiątkę! Przez 3 dni nie spotkaliśmy żywej duszy, a okolica była po prostu zjawiskowa.

Był to jeden z naszych fajniejszych wypadów!🌲

Link do drugiej części filmu znajduje się tutaj.

Zobacz także

Brak komentarzy

Odpowiedz