O nas

zlasowani (30)Piotr – miłośnik survivalu, turystyki, militariów oraz fotografii. Pierwsze kroki po leśnej ściółce stawiał w wieku 10 lat razem z 32 Sopocką Drużyną Harcerską. Oprócz bushcraftu i wszelkich dziedzin pokrewnych interesuje się II wojną światową, a w szczególności losami 1 Samodzielnej Brygady Spadochronowej. Od wielu lat kolekcjonuje umundurowanie i wyposażenie używane przez żołnierzy tej jednostki. Zakochany w Bieszczadach, uważa je za swój drugi dom. Z wykształcenia biotechnolog, na co dzień zajmuje się diagnostyką mikrobiologiczną.

ZlasowaniTomasz – leśny zapaleniec. Jego przygoda z turystyką trwa od najmłodszych lat, kiedy to spędzał każde wakacje w polskich Tatrach lub na obozach związanych z outdoorem.  Entuzjasta i wielbiciel sztuki bushcraftu oraz szeroko rozumianego outdooru. Absolwent Coventry University oraz Politechniki Gdańskiej. Na co dzień zajmuje się organizacją produkcji oraz spedycją w firmie produkującej śpiwory i kurtki puchowe – Cumulus. W wolnym czasie zdecydowanie bardziej woli przebywać na łonie natury niż w centrum miasta.

 

Wspólnie działamy od 2013 roku. Pomysł na założenie bloga powstał po dwóch latach wspólnego działania w terenie, głównie w wyniku zainteresowania relacjami z naszych wypadów na popularnym forum internetowym.

zlasowani.pl to blog mający na celu pokazanie Wam w jaki sposób można czerpać przyjemność ze spędzania czasu na świeżym powietrzu. Naszym celem jest krzewienie wiedzy dotyczącej bushcraftu, outdooru oraz aktywnego przebywania na łonie natury. Na tej stronie znajdziecie mnóstwo zdjęć oraz filmów z naszych wypadów, recenzji sprzętu, a także porady dzięki którym lepiej wykorzystacie czas spędzany w dziczy. Jesteśmy dalecy od kreowania się na specjalistów od sztuk przetrwania czy bushcraftu, ciągle się uczymy i chcemy dzielić się naszą przygodą z innymi pasjonatami. Liczymy na to, że nasza działalność przyczyni się do większego zainteresowania taką formą spędzania wolnego czasu.